Film "Serce nie sługa" to nowoczesna komedia romantyczna opowiadająca o miłości we współczesnym świecie. Na wielkim ekranie nie zabraknie dużej dawki śmiechu, a także wzruszeń i łez, czyli wszystkiego, co towarzyszy prawdziwej miłości. Film przełamuje stereotypy i pokazuje wszystko to, czego w głębi serca pragnie każdy z nas.

Oto, dlaczego warto wybrać się do kina na "Serce nie sługa" postanowiliśmy zapytać obsadę filmu. Pojawiliśmy się z kamerą na uroczystej premierze i porozmawialiśmy z gwiazdami o uczuciach i trudnościach w budowaniu relacji.

Kadr z filmu

Kadr z filmu "Serce nie sługa"

Autor: Ola Grochowska

Źródło: Materiały dystrybutora

Złote rady i przepisy na szczęśliwy związek to jedno, gorzej z wcielaniem ich w życie – słyszymy jednogłośnie od aktorów.

Dla Magdaleny Różczki na szczęście w miłości składają się pewność siebie i pogoda ducha, które według niej świadczą o prawdziwym pięknie człowieka. Borys Szyc dla widzów ma jedną radę: człowiek sam z siebie musi czegoś chcieć i do niczego nie można go zmuszać. Za to Roma Gąsiorowska przyznaje, że serce nigdy nie idzie w parze z rozumem, ale przed wszelkimi miłosnymi klęskami chroni ją kobieca intuicja. I to właśnie jej poleca słuchać innym paniom. Zobaczcie, co jeszcze powiedzieli nam aktorzy.