"Nikomu nie zabronię się bać". Inwestycja Orlenu dzieli lokalną społeczność
W Koszelówce pod Płockiem żyje tylko 180 osób. Niedaleko Orlen buduje zakład rafineryjno-petrochemiczny Olefin III. Podwykonawca ściąga na budowę tysiące pracowników z zagranicy. I ludzie zaczęli pytać. Czy turyści wrócą do wsi? Gdzie miejsca pracy dla Polaków? Jak się z obcymi dogadać? Odpowiedzi nie są proste.